PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=101511}

Sky Fighters

Les chevaliers du ciel
6,5 2 881
ocen
6,5 10 1 2881
Sky Fighters
powrót do forum filmu Sky Fighters

Nie wiem jak można zmarnować tak duży potencjał, który dawały fantastyczne ujęcia w powietrzu.

Nie wiem jak Wy, ale dna mnie dobry scenariusz to element bez którego nie mogę oglądać filmu. Tak tragiczny jak w tym filmie, to chyba tylko w niemieckich filmach akcji możemy uświadczyć.

Gwoździem do trumny był dla mnie fragment jak koleś katapultuję się wraz z fotelem, odpada owiewka a po chwili wskakuje w to miejsce drugi i lecą radośnie robiąc spektakularne manewry:)

Nie wspominam już wyścigu przez terytorium powietrzne obcych państw, który ma decydować o kontrakcie:) Co tam miliardy dolarów, co osiągi maszyn, ważne kto będzie szybszy:)

użytkownik usunięty
Daroslav

Sądzę, że dlatego, że nie jest to film biograficzny, historyczny, ani tym bardziej dokumentalny, tylko czysto rozrywkowy. Równie dobrze można powiedzieć, że James Bond to totalne gówno, bo nie ma nic wspólnego z pracą w MI6.

Kamilou nawet film akcji powinien trzymać jakiś poziom. P.S. dla mnie James Bond to jest gówno:)

ocenił(a) film na 8

Słuszna w sumie uwaga

ocenił(a) film na 8
Daroslav

Fakt, fabuła nie powala, ale zdjęcia super

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones