PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=101511}

Sky Fighters

Les chevaliers du ciel
6,5 2 881
ocen
6,5 10 1 2881
Sky Fighters
powrót do forum filmu Sky Fighters

Super! 10/10!

ocenił(a) film na 10

Extra wykonane zdjecia latajacych samolotow!!! Super! Jak znacie jescze jakies fajne filmiki o samolotach to napiszcie :) oprocz Top Guna ktorego chyba kazdy ogladal :P

ocenił(a) film na 9
Poznaj_Rzeznika

Nie wiem czy uda się znleźc inne tego typu filmy. Żadko kiedy pokazuje się jak samolty "naprawdę" latają, bo dla kogoś kto nie jest fanem aviacji jest to po prostu nudne (nigdy nie zrozumiem czemu ;))
Teraz ludzie chcą ogląc coś w stylu "Stealth" gdzie mysliwce latają jak X-wingi ze Star Wars.

użytkownik usunięty
Poznaj_Rzeznika

Ciemnoniebieski Świat, Bitwa O Anglię, Bitwa O Midway, Pearl Harbor:)

czy ten film jest podobny do "za linia wroga"?

ocenił(a) film na 7
ogladacz123

Świetne zdjęcia powietrzne - reszta najwyżej średnia... 7/10.

NYPD

mi sie podobal, chociaz nie jestem fanem Mirage'a.. wolalbym film np. o f/a-18 (malo jest filmow z hornetami, najczesciej sa f-16).. no i nie podobalo mi sie zakonczenie - co z ta Kass? myslalem, ze jakos rozwiaza ta sprawe..

ocenił(a) film na 7
Pedro

hmmm chyba bedzie sequel
Film nie jest troche podobny do "za linia wroga" choc scenariusz SF jest troche gorszy.
Polecam gre z serii Ace combat na ps2 napewno warte zobaczenia. [Seria Sce combat jest bardzo dobra i mozna ja traktowac jak interaktywny film ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones