PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=101511}

Sky Fighters

Les chevaliers du ciel
6,5 2 881
ocen
6,5 10 1 2881
Sky Fighters
powrót do forum filmu Sky Fighters

Wlasnie wrocilem z seansu Sky Fighters i stwierdzam z pelnym usmiechem na mordce, ze glowny bohater filmu jest istnym sobotworem naszej narodowej dumy i chwaly Adama Malysza ;) Gdyby nie ten fakt i powiazanie jego z lataniem w powietrzu (nasz Malyszek tez przeciez lata :) ucieklbym z kina po pierwszych 30 min. A tak? O, Malyszek na ekranie - i znow w grupowy smiech. W ten sposob przetrwalem dzielnie seans do konca - MUSICIE GO OBEJRZEC, BO MALYSZ WROCIL DO FORMY I LATA TAAAAK DALEKOOOO....:)))

ROBEST

bez kitu, ja już w pierwszej scenie trailera pomyślałem... to Małysz???

ROBEST

Nie nie ! Proszę was nie porównujcie Małysza do Benoit Magimela !! Różnica wysokości, poza tym zachowajcie trochę szacunku dla zdobywcy Złotej Palmy (choć...hmmm ok, Małysz też ma jakąś kulę...), nawet jeśli wybiera gniotowate filmy. Trzeba z czegoś płacić alimenty przecież.

ocenił(a) film na 10
emmzwykrzyknikiem

bauhahah dokladnie tak samo se pomsylalem!!! "TO MALYSZ?" hahahha

Poznaj_Rzeznika

on na serio wyglada jak malysz! myslalem ze tylko ja mialem takie wrazenie ale widze ze jednak nie.. :)

ocenił(a) film na 7
ROBEST

A ja myslalem ze mi sie tylko tak wydaje :D wiec jednak hrhrh ;]

ocenił(a) film na 6
ROBEST

fuck!!!!! chciałem założyc taki temat po obejrzeniu, widzę że nie tylko mi się tak skojarzyło, Adam znów na wysokich lotach :P

ocenił(a) film na 8
ROBEST

Przecież już po tapecie widać, że to Schmitt. Wiadomo przecież, że Małysz grał w Apollo 13.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones