PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=101511}

Sky Fighters

Les chevaliers du ciel
6,5 2 881
ocen
6,5 10 1 2881
Sky Fighters
powrót do forum filmu Sky Fighters

:D rozbieranka :D

ocenił(a) film na 9

no musicie przyznać, że kobietka robiąca "rozbierankę" na tym niebieskim samolociku, który tak ładnie rozkłada skrzydełka, musiała wam drodzy faceci kinomaniacy utkwić w głowach (dla tych, którzy lubią się czepiać: "tak, tak, wyluzuj, otrzyj usteczka z piany, ja też wiem że są lepsze i takie też widziałem")

Crazy_Ivan

właśnie:) zajebista jest, chociaż jestem tylko dziewczyną XD Jak się nazywa ta aktorka?? W obsadzie nie mogę jej znaleźć.

ocenił(a) film na 9
Crazy_Ivan

Faktycznie, ładny samolocik, F4U Corsair, miodzio ;)

użytkownik usunięty
Estranged

Piękna riposta, z ust mi to wyjąłeś.

Crazy_Ivan

O dziwo, dla mnie, bardziej pociągająca była ta niby ważna Pani, grana przez Géraldine Pailhas

ocenił(a) film na 9
LuQ_2

W sumie też fajna... tylko troszkę kościście wygląda :) - ale to domena aktorek :) - a co sądzisz o pani porywaczce mirage`a?

ocenił(a) film na 3
Crazy_Ivan

To była "bardzo spontaniczna scena". To normalne, że koleżanka z pracy robi taniec go-go, by poprawić sobie notowania w biurze <lol>.

<Laska niebywała - a i owszem>

baraja_2

A wiecie jak ona się nazywa?





blablabla

ocenił(a) film na 9
baraja_2

:D:D:D:D no wiesz :D:D a może takie właśnie są pilotki :D:D takie wiesz :D:D wyzwolone :D:D:D

owszem scena ociera się o absurd troszkę :D:D

ocenił(a) film na 8
baraja_2

Dobre:)

ocenił(a) film na 8
Crazy_Ivan

W ogóle zdjęcia fajne

ocenił(a) film na 9
minoshers

Zdjęcia są super, ale szkoda trochę, że poza amerikańćkim Top Gun i tym filmem nie ma produkcji o samolotach z pierwszego zdarzenia. Nadzieją Top Gun 2 :)

ocenił(a) film na 8
Crazy_Ivan

Właśnie też mnie to zastanawia. A trochę materiału by się znalazło. Mogliby pokazać Serbię, Irak, Afganistan, Libię wojny z lat 60-70 czy choćby konflikt w Korei. A tak to... Firefox, i kilka policzalnych na palcach ręki filmików

ocenił(a) film na 9
minoshers

Niestety... Stealth poza efektami to zażenowanie za zażenowaniem... niech ktoś zrobi w końcu dobry film o samolotach! :)

ocenił(a) film na 8
Crazy_Ivan

Ciekawe jak zrobią Top Gun 2...?:)

ocenił(a) film na 9
minoshers

ojj mam nadzieję, że tak jak nowego Star Treka :) dobre efekty i nawet ciekawa fabuła... ale tutaj chciałbym raczej tylko konkretne efekty :) i żeby migi były migami :D

ocenił(a) film na 8
Crazy_Ivan

No dokładnie! Popieram!

ocenił(a) film na 9

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones